Fellne 17 Coll Mercedes E klas C klas Goma M+S

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Fellne Lali 25 Maj 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 Coll per Mercedes E klas C klas me Goma M+S
fellna felge disqe goma
Viber +37744 52 52 66
Facebok Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim