Fellne 17 coll Golf 7-6-5 Passat tauran Goma Reja

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Fellne Lali Dje 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 coll Golf 7-6-5 Passat tauran Goma Reja
Fellna fellga disqe Goma

Viber +37744 52 52 66
Facebok Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim