Fellne 17 coll Per Mercedes me goma M+S

Shitet nga: Auto fellne Lali 22 Tet 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 coll per Mercedes me goma M+S

Fellga Felge Disqe goma
viber +37744 52 52 66
facebok: Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim