Fellne 19 coll Për Mercedes me Goma te Reja

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Fellne Lali 22 Tet 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 19 coll Për Mercedes me Goma te Reja
Fellna felga Disqe Goma

Viber +377 52 52 66
Facebok Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim