Fellne 19 coll per BMW 530 BMW GT

Shitet nga: Auto Fellne Lali Dje 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 19 coll per BMW 530 BMW GT
Fellga felge disqe goma
Viber +37744 52 52 66
Facebok Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim