Fellne 20 Coll për BMW 730 BMW X5 pa Goma

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto fellne Lali 22 Tet 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

495 EUR   550 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 20 Coll për BMW 730 X5 pa Goma
fellga felge disqe goma
+37744 52 52 66
facebok Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim