Fellne Për X6 - X5 me Goma te reja 2016

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Fellne Lali 22 Tet 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne Për X6 - X5 me Goma te reja 2016
275.40.20
315.35.20
Fellga felge Disqe Goma

Viber +37744 52 52 66
Facebok Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim