Fellne per BMW 5 Original

Shitet nga: Trimy2009@hotmail.com 15 Sht 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   330 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per BMW 5 Fellnet Jane 17 she pothuajse te reja Fellnet Jane shume te ruajtura
Kontakto
044 272 457
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim