Fellne

Shitet nga: Faton 14 Dhj 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellnet r 15 me guma t veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim