Fellnet Jetta golf 2 golf 3 me 5 ylla

Shitet nga: Amiri Sot 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet Jetta Passat Golf 2 Golf 3
me 5 ylla nr 195.55.15
Viber +38649717869
044808024
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim