Goma te Reja te Ndryshme 2016 klasi Par

Shitet nga: Auto fellne Lali 22 Qer 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te reja 2016 Viber +37744 52 52 66
fellga felge disqe Facebok Auto fellne Lali
195.65.15
205.55.16
225.45.17
225/50/17
225.40.18
245/40/18
245/35/19
245/40/19
255/40/19
275.30.19
275/35/19
255.50.19
275.40.20
275.45.20
315/35/20Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim