Goma te dimrit 175/70/R14

Shitet nga: Endrit 21 Nën 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te dimrit viti i 2013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim