Shiten Fellne 19 coll per Passat CC

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto fellne Lali Sot 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 19 coll per Passat CC Audi Pheton pa Goma

viber +37744 52 52 66
Facebok Auto Fellne LALI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim