U shiten Fellne 17 coll per Golf 7 6 5 Passat

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto fellne Lali 22 Qer 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
U shiten Fellne 17 coll per Golf 7-6-5 Passat tauran

Fellga Felge Disqe goma


viber +37744 52 52 66
facebok: Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim