UNIKONZUM-PETROL FARA PER GOLF 4 ME LEDA

Shitet nga: berat 22 Dhj 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten farat per golf 4 me llupa edhe shtopat per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim