UNIKONZUM-PETROL ben shitjen e fulija me shumic..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: unikonzum-petrol 02 Mar 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shesim foli "AMERIKANE " d
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim