Auto 4x4wd jeep

Shitet nga: dardan 08 Sht 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pjesë rezerve
auto pjesa-servis jeep 4x4 wd vushtrri.ne dalje te qytet
rr-prishtin-mitrovic auto pjes per xhipa te llojve te ndryshum pjes te reja dhe te perdorua si mitsubishi toyota nissan jeep liberty grand cheroke commander
pattriot lardeo isuzi suzuki snag yong daihatu feroza
opel forntera opel montery honday galloper honday santafe honday crv etj etj porosi te pjesve mbrenda dite te reja dhe te perdorura.tele 049312-072 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim