Auto pjes vw tegjitha llojet 2005-2014

Shitet nga: Hasim 19 Tet 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pjesë rezerve
Kemi te gjitha llojet e pjesve per vetura vw 2005 e malt

Branika per golf 4,5,6 dhe 7
Fara per golf 4,5,6
Hauba per golf 6
Krilla per golf 6
Krilla per tauran
Drita per vw cedy 2005
Per ma shum kontakto ne numrin e tel.044225648,044123765
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim