GOLF 7 PJES -14

Shitet nga: Hasim 26 Shk 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pjesë rezerve
BRANIKU I PAR PER GOLF 7
BRANIKU I MRAM PER GOLF 7
KEPEKU PER GOLF 7
KRILLA E MAJT DHE E DJADHT
FARI I DJADHT
ETJ ETJ ....
VIBER +38649123765
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim