POLLO 2011 PJESS

Shitet nga: Hasim 05 Nën 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pjesë rezerve
Braniku i par
Braniku i mram
Fari i majt
Fari i djadht
Krilla e majt dhe e djadht
Dera e para e najta +dyta
Dera e par e djathta+dyta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim