Transmetusi (trapi i mbramt) i Vetures Lada

Shitet nga: Bujar 14 Pri 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes diferencialin (trapin e mbramt) te vetures Lada i pershtatshëm per rregullim të rimorkios per vetura si dhe për rimorkio te kultivatorit ku i pershtatet numrit të rrotullimit te motorrit të motokultivatorit.
Numri kontaktus dhe viber + 37744 332-887.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim