Multikultivatori prokolica per kerr dhe tertaq 509

Shitet nga: avni 30 Gsh 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Rimorkio
Multikultivatori osht iri me gjith kos. shes edhe prokolicen per kultivator 509 si dhe shes edhe nje prokolic per vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim