4 goma 195-65-15 M+S me bandash dhe rrotkapne pe..

Shitet nga: kujtim 19 Mar 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma 195,65,15 M+S me bandash dhe rrotkapne , 5 vrima (bulona) , per vw pasat etj
044-049-576773
kujtim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim