4 goma mishellinka 145/80-13

Shitet nga: feriz xoni 08 Dhj 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
i shes keto goma te ardhura nga norvegjija m+s gati te reja profili 145/80 13. kan qen ne opell korsa dhe bejn per shum lloje te veturave. jan mishellin origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim