GOMA 195 75 16C MS

Shitet nga: GOMA 27 Nën 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMA te ardhura nga jasht te mira me bandash te ivecos. 4jan te njejta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim