Goma 195 / 65 R15

Shitet nga: Florent 04 Dhj 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Shiten
Goma e perdorura per Dimer
195 / 65 / r 15
044 845 548 Ose Viber +377 44 845 5448
çmimi : 125
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim