Goma 195 / 65 R15

Shitet nga: Florent 04 Dhj 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

129 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 195 / 65 R15
Përshkrimi:
Shes Shiten Goma e perdorura per Dimer 195 / 65 / r 15 044 845 548 Ose Viber +377 44 845 5448
çMIMI 129eURO
-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim