Goma dhe Fellne per Mercedes A-klass 195/50 R15

Shitet nga: Florent 04 Dhj 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Shiten
Goma Dhe Fellnet perdorura per A-klass Mercedes
195/50 R15
044 845 548 Ose Viber +377 44 845 5448
çmimi : 180 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim