Bager

Shitet nga: mirlind 27 Jan 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
rimorkio bon bartjen e peshave deri ne 30 ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim