Iveco 35-10 rks 1 vit

Shitet nga: Arbnor 24 Sht 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: 35-10
iveco 35-10 turbo 2.8 ne gjendje te rregullt, hidraulik, dupllo rrot, rks 1 vit, rexhistrimi i par ks 2015, pronari i dyt, viti i prodhimit 1998, sanaku 3.80 me 2.10, qmimi i diskutueshem ndrrim me vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim