Kombe VW T4

Shitet nga: arben 07 Jan 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHES kombin Lt4 , Munsi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim