Kombi Mercedes Vito cdi

Shitet nga: Shaban 28 Shk 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes mersedes vito 2003,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim