Kamioni Mercedes 709D

Shitet nga: ... Dje 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 709
Shitet kamioni Mercedes-benz 709 i posa ardhur nga gjermania i rigjistruar ne rks nje vitë
Viti i prodhimit 1989
Kiper
pesha e lejume bartese 3200kg ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim