Mercedes-Benz 709D KIPER

Shitet nga: ... 16 Krr 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 709
Shitet kamioni Mercedes-benz 709 iardhur nga gjermania i rigjistruar ne rks
Viti i prodhimit 1989 ne gjendje shum prefekte.
Kiper
pesha e lejume bartese 3200kg ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim