Renault me rimorkio

Shitet nga: FERKI MUZAQI 16 Qer 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Viti I prodhimit 16-03-1998, motori 2500kubik,hidraulik,abs
Shitet ose ndrrohet me ndonje veture familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim