Rimorkio - sanak 200 x 330

Shitet nga: Blerim 09 Jan 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet sanaku i rimorkios se Mercedes Sprinter (material alumini) e cila i ka dimenzionet 200cm x 330cm (2m x 3m).
Per detaje thirrni ne numrat e telefonit: 045359399 & 049839139.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim