Sprinter 315cdi FLM MERRJEP USHITTTTTT

Shitet nga: Behari 06 Tet 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes sprinter 315 cdi
Me klim digitale
Vord kopjute
Abs
Asr
Gjamat elktronik
Pasqyret elktronik
Gomat mir 4
Tel 044 600 051ose049 327 616----049 625 076
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim