Maqin e bllokav

Shitet nga: enver 19 Mar 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina ndërtimi
Shes maqinen per blloka dhe kock osht funksionale ka kallupet me dimesion 12/40 15/40 20/40 25/40 ka dhe kallupet e kockav poashtu maqina osht levizese me rrym dhe me vebrator te gjith ne rregull ndrrim i mundshem
044197038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim