ulse per autobusa 56 copa

Shitet nga: Behari 01 Krr 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes ulse per autobus turistik me kofor me rrypa sigurijr jan 56 ulse kontakto ne tel044 600 051--049227857-----049625076
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim