VITO115cdi Me Klim model 2007 USHITTTTT FLM MERRJP

Shitet nga: Behari 06 Nën 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Vito viajpi 115 cdi dubel klim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim