Kombaj ZMAJ 135 -06

Shitet nga: Ramadani 17 Shk 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina korrëse
Shitet kombaji Zmaj 135, viti i prodhimit 2006, eshte ne gjendje te rregullte pune me motor amerikan, eshte bunkerash dhe me thas.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim