Maqina e Patatev dhe qepve Ndrimi nese um Konvenon

Shitet nga: Amiri Dje 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina lidhëse
urgjent Shes Maqinen e Patateve nga Gjermania
Ndrim i mundeshum me Traktor me Vetura
Viber +37745426934
045426934
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim