BANDASHA TE MITROVICES si dhe te tjer

Shitet nga: Berat 12 Krr 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
kta qka shifen jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim