PLLUG PREJ25 PS DERI 150 1 UMIJ 2-3-4-SI DHE5 UMIJ

Shitet nga: jetulla 20 Qer 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
MBI SE 25 PAR PLUGJ NI KRAH DY KRAHSJ LLOJ LLOJ TE ARDHUR NGA GJERMANIJA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim