PUMPA STERRPIKSE 600 LITRA ndrrim i munshum

Shitet nga: Amiri Sot 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
shes sterrpiksen 600 litra ne gjendje shum te mir gjatsia e pumpes 12 m sperkat 17 rena
pumpa eshte prodhim i belgjikes HARUWY e ka edhe per ulje dhe ngritje te krave
Sms mos dergo se nuk i kthej
Viber +38649717869
044808024
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim