Ram per traktor

Shitet nga: Avdush 06 Gsh 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
Shesim dhe punojme sipas porosise.
Nderrimi eshte i mundshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim