SHITET PREKOLICA E TREPQES

Shitet nga: Betim 13 Shk 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
Shes rimorko ( prekolic ) ne gjendje te rregullt gjithqka
Rimorko ka kiper ne rregull dhe kipat ne te tri ant
Rimorko ka kanata te reja dhe ka pod ( plek ) te mir shum
Per me shum na kontaktoni ne tel:
045-213-809
Vib +37745213809
Betim pllana
Qmimi : Me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim