Vllaqa 4 krahsh

Shitet nga: jetulla 20 Qer 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
4 si dhe 3 krah posa ardhura [gjermane] edhe grepat lenke kulturecke
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim