Maqina e Patatev dhe qepve Ndrimi me Vetura

Shitet nga: Amiri 26 Mar 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Shes Maqinen e Patateve nga Gjermania
Ndrim i mundeshum me Traktor me Vetura
Viber +38649717869
044808024
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim