SHKEPSET E PLEHUT ARTIFICIAL 4 LLOJE

Shitet nga: jetulla 29 Nën 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
600L 400L 300L SI DHE 200 L
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim